Home News 26-vjeçarja me koronavirus tregon per shenjat e para: Dy ditet e para...

26-vjeçarja me koronavirus tregon per shenjat e para: Dy ditet e para ishin me te veshtirat

932
0


Një vajzë 26-vjeçare nga Torino në një komunikim live ka treguar në një emision italian se është prekur nga koronavirusi dhe është vetëizoluar në shtëpi,
e ndarë nga familja e saj. Erica rrëfeu se dy ditët e para ishin të vështira, kishte ethe ndërsa tani ftohje dhe kollë.
“Tani kam vetëm një ftohje dhe një kollë. Dy ditët e para ishin më të vështirat, kisha ethe të lartë.
Tani edhe e gjithë familja ime është në izolim”, ka treguar e reja.
Italia është vendi i dytë pas Kinës me 1061 viktima. Rreth 60 milionë italianë u vendosën në izolim që nga mëngjesi i të martës,
me udhëtime të kufizuara dhe njerëzit që janë udhëzuar të qëndrojnë në shtëpi.