Home Blog

LAJMI FUNDIT/ Hoqi dorë nga Politika, ish deputeti i njohur jep Vendimin urgjent: Nga...

0
Pasi hoqi dorë përfundimisht nga Politika, Luan Rama tashmë do i futet TelevizionitPostimi i Luan Ramës Në radiotelevizionin Ora:...

Përfundon mbledhja e Këshillit të Ministrave, Arben Ahmetaj zbulon vendimet që u morën

0
Deklarata e Arben Ahmetaj: Sot i kaluam fondit të zhvillimit rreth 30 milionë dollarë për të vazhduar punët në terren me shpejtësi...

“Humba foshnjen pasi prita dy orë në parking”, shqiptarja d.enoncon injorimin e bluzave të...

0
Një grua shqiptare shtatzënë e infektuar me Covid ka pohuar se ka humbur foshnjën e saj pasi u detyrua të priste dy...

Habit Nard Ndoka: Basha është shtrirë barkas, i kemi kërkuar Berishës të rikthehet

0
Kreu i PDK-së, Nard Ndoka, aleat i Partisë Demokratike, ka folur rreth zhvillimeve të fundit politike në PD. Përlasja...

Zbulohet s ëmundja nga e cila vuan Adriatik Llalla dhe pse u largua nga...

0
Kërkimi për ish prokurorin e përgjithshëm Adriatik Llalla varet nga SPAK, e njëjta prokurori antik.orrupsion që kërkoi d.ënimin e tij dhe shpalljen...

Reagon Nishani: Ndjej keqardhje për Llallën, është imazhi i shtetit shqiptar. Basha po i...

0
Bujar Nishani i ftuar në emisionin “Aktualitet” që moderohet nga Bejdo Malo për të folur për situatën politike në vend por edhe...

Me valixhe “rrugëve të Evropës”/ Llalla ka ikur me ”dosje” me vete, ja shteti...

0
Adriatik Lalla dyshohet ka kërkuar azil politik në Zvicër. Lajmi bëhet me dije nga Fax News, teksa iu referohet burimeve.

Ndërron jetë ish-presidenti

0
Ish-presidenti algjerian, Abdelkader Bensalah, pas një l.ufte të gjatë me s.ëmundjen ka ndërruar jetë në moshën 80-vjeçare. Asambleja Kombëtare,...

Berisha nuk heq dorë nga h akmarrja ndaj Bashës, ja veprimi i radhës

0
Ish-Kryeministri do mbajë takimin e radhës në kuadër të iniciativës ‘Foltorja’ në qytetin e Vlorës, pasi zhvilloi dy takimet e para në...

Gjiknuri dhe Klosi shkelin ligjin hapur ligjin në Shkodër, pamjet

0
Shkelja e ligjit eshte kthyer ne mode, e nga ky infektim nuk kane shpetuar as deputetet e mazhorances, pertej porosive qe ju...

Recent Posts